wakacje z dziećmi

Jak spędzić udane wakacje z rodziną?

Choć dla niektórych już samo słowo „odpoczynek” kłóci się z wizją biegających po plaży dzieci, to nie brakuje również i takich rodzin, dla których udane wakacje oznaczają jedynie te rodzinne, spędzone we wspólnym gronie. Wyjazd z dzieckiem, choć wymagają dodatkowego przygotowania, to wcale nie muszą oznaczać braku przyjemności. Dziś przedstawiamy przydatne wskazówki, jak spędzić udane wakacje z rodziną, by wszyscy wrócili z nich opaleni i uśmiechnięci.

Czytaj więcej o Jak spędzić udane wakacje z rodziną?

pomysły na majówkę

Długi weekend z dzieckiem, czyli wyjazd na majówkę z dziećmi.

Przed nami bardzo długi weekend majowy! Kto dobrze rozplanował sobie urlop, ten niedługo może cieszyć się wolnym w wymiarze dziewięciu dni. Tego czasu szkoda zmarnować, siedząc w czterech ścianach! Ciepła, wiosenna aura z pewnością zachęci do tego, by ruszyć się z domu. Rodzice zapewne już od dłuższego czasu zastanawiają się, gdzie wybrać się na weekend z dzieckiem, aby było wesoło i ciekawie. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się, gdzie spędzić majówkę, koniecznie sprawdźcie nasze propozycje, a czeka was wspaniała majówka z dziećmi!
Czytaj więcej o Długi weekend z dzieckiem, czyli wyjazd na majówkę z dziećmi.

tanie wakacje z dziećmi

10 pomysłów na tani wakacyjny wyjazd z dzieckiem

Choć pierwsze dni upływające po ostatnim szkolnym dzwonku zawsze wypełnione są olbrzymią radością i entuzjazmem, to prędzej czy później wakacyjna nuda da się we znaki nawet największym rozrabiakom. Dokąd wówczas zabrać dziecko, żeby wyjazd był nie tylko ciekawy, ale również by nie zrujnował domowego budżetu? Czytaj więcej o 10 pomysłów na tani wakacyjny wyjazd z dzieckiem

legoland tanio

Wycieczka do Legoland Billund w Danii – jak zaplanować wyjazd

Spełniamy marzenie dziecka – jak zaplanować wyjazd do Legoland Billund w Danii?

Od czego zacząć? Od planowania!

Jak się dostać do Legolandu w Billund?
Czytaj więcej o Wycieczka do Legoland Billund w Danii – jak zaplanować wyjazd